Zasvätenie S H A M B A L L A Zväčšiť

Zasvätenie S H A M B A L L A

Nový produkt

18.04.2020

17.10.2020

Viac detailov

12 položky

75,00 €

Detaily

Shamballa 1024

Energiu Shambally 1024 je možné nazývať aj multidimenzionálne liečenie. Ide o zlúčenie niekoľko typov energií:

Univerzálna životná energia (reiki)
Já som – Božia prítomnosť - Mahátma energia
Energia Nanebovzatých Majstrov
Systém liečenia cez Shamballu je darom majstra Saint Germaina pre ľudí planéty Zeme, ktoré bolo používané už v časoch bájnej Atlantídy. Teraz sa tento systém liečenia vracia späť a bol channellovaný v roku 2003.
Shamballa je kombináciou energií, ktoré sa koncentrujú na liečenie cez poznanie, že všetko je vzájomne prepojené. Energia Shambally podporuje liečenie planéty Zem a všetkého živého cez liečenie seba samého.
Systém obsahuje 1024 symbolov, ktoré sú rozdelené do štyroch stupňov po 256 symbolov a sú predávané telepaticky prostredníctvom štyroch zasvätení. Štvrtý stupeň je stupňom majstrovským. Systém Shamballa je určený k liečeniu nielen tých, ktorí vibrujú vo vyšších energetických spektrách, ale aj každého človeka, zvieratko, či rastlinu.
Napriek svojej sile a výkonnosti Shamballa nedokáže liečiť karmické choroby. A tiež tie, ktoré sme si už vybrali pred svojou inkarnáciou na Zemi ako svoju cestu a ani choroby v pokročilom konečnom štádiu. Je možné však u tohto štádia veľmi zmierniť utrpenie.
Obsah kurzu:

Energia shamballa
Liečba ľudí, rastlín a zvierat, liečba na diaľku
Frekvencie a ich vplyv na liečenie
Ako nám môže energia Shambally 1024 pomôcť?
Napojením na energie Shambally sa môžeme spojiť s energiami nanebovzatých majstrov, Elohim a Archanjelov, ktorí môžu cez svoje svetlo pomôcť nám a cez nás i iným ľuďom presvetliť svoj život, jeho rôzne oblasti.
Môžu nám taktiež pomôcť v našom vývoji, duchovnej ceste, v liečení a uzdravovaní na všetkých úrovniach, v odstraňovaní blokov, oslobodenie od emocionálnych väzieb, starých vzorcov myslenia a jednania, rozpustiť karmu, uvoľniť karmické záťaže.

Dnes, kedy je ľudstvo na pokraji prechodu do vibračne vyššej dimenzie života, myslenia a hodnôt sa táto energia otvára a je prístupná všetkým, ktorí majú vieru v jej silu a taktiež snahu pracovať na sebe, k lepšiemu vymeniť svoj život a cez túto zmenu i život okolo seba.
Energia Shambally nám pomáha pri našom vzostupe do vyšších dimenzií.

Moje skúsenosti so Shamballou 1024
Shamballa.. hm... shamballa, len ked to vyslovujete krásne to rezonuje v ušiach, hladí dušu, srdce, spieva vnútro človeka...zasvätením do shambally v prvom rade som stretla svoju duchovnú sestru vzniklo medzi nami krásne harmonizujúce puto vzájomného kráčania životom i napriek tomu i cestičiek každá za seba...
v druhom rade riadny hurikám v mojom živote, prijatím som duchovne vzrástla, naladila na iné frekvencie a to prináša aj zmena partnera, smerovania života, odnášanie nepotrebného a uplne iného smerovania...
v treťom rade krásnu pomoc v poslaní pracovníka svetla, svetonosiča, či už pri liečení, práci s energiami,, k práci ako takej...
shamballa je systém pomoci vo všetkých smeroch frontoch, urovniach, bitia i nebitia...
ak prijmete shamballu do svojho života nič nebude ako bolo, ale to čo príde stojí zato
Ďakujem za možnosť pozdvihnutia shambally a ďakujem že som sučasťou, tohto krásneho liečebného systému... ďakujem, že shambalka prišla do môjho života dakujem..

Tento systém je určený k liečeniu všetkých, ktorí vibrujú vo všetkých možných energetických spektrách. Keď sa tento liečebný systém vytváral, boli tu názory ako, že Shamballa 1024 je iba pre tých, ktorí už vibrujú vo vyšších energetických spektrách. Môj názor je, ale iný: Je určený pre všetkých ľudí, ktorí chcú svoj život presvetliť. Kto súhlasí, aby bol liečený so Shamballou 1024, ten ju vlastne našiel sám a chce ísť vo svojom procese ďalej. V tejto chvíli nás nie je ešte veľa, ktorí vibrujú v týchto vyšších spektrách tejto novej energie, ale denne je nás čím ďalej viacej...

Zatiaľ, čo naša Zem prechádza svoj planetárny vzostup, mnohí ľudia nechápu tieto svoje šance a vzostupujú s ňou, iní si zvolili zostať radšej vo vibrácii 3 D.
Problém nastáva iba vtedy, až začnú ľudia vzostup, lebo potom už nebude fungovať západná medicína. Západná medicína je určená len pre tretiu dimenziu a môžu liečiť iba na telesnej úrovni. Mnoho chorôb je neliečiteľných v 3D, k ním patrí AIDS, rakovina, alergie, závislosti, otrava ťažkými kovmi, regenerácia u 100 % poškodených orgánov... Usui Reiki nedokáže v týchto prípadoch tiež pomôcť, lebo jej frekvenčné spektrum je príliš nízke. Symboly Usui Reiki sú v 3D. Reiki bola po mnoho rokov vynikajúca na liečenie všetkých ľudí. Teraz však čím ďalej viacej ľudí vzostupuje, sú potrebné iné liečebné metódy.

Symboly Shambally 1024 kmitajú v 5 D a môžu vyliečiť skoro všetky choroby a tiež tie, ktoré sú vyššie uvedené, a ktoré sú v 3D považované za neliečiteľné. Výnimky sme už uviedli horevyššie. Ide o karmické záležitosti.
Pre koho je Shamballa 1024 určená?
Myslím si, že každý, kto sa rozhodne pre prácu s energiou Shambally je už na ceste hľadania, pracuje na sebe a chce niečo vo svojom živote zmeniť. Je možné, že stretnutie so Shamballou a zasvätenie do jej energií naštartuje u človeka veľmi silný proces čistenia tela, duše, čistenia všetkých starého, nepotrebného, čo stratilo v našom živote zmysel, čo v konečnom dôsledku môže potom odísť z nášho života. Môže ísť o vzťahy, prácu... o čokoľvek.
Táto energia je však tak múdra a láskavá, že keď o to požiadať, jej účinky sa na človeku prejavia len do tej miery, v akej je človek schopný ich uniesť a zvládnuť... A čím viacej na sebe človek pracuje a duchovne rastie, tým viacej slúži k jeho prospechu vo všetkých oblastiach.

Niektoré krásne, slová o liečebnom systéme Shambalka som prevzala od Miladky Hitzingerovej dušičky, ktorá sa stala mojou duchovnou sestrou, a prijala som od nej pred rokmi zasvätenia do Shambalky, samozrejme nemôžem vynežať Martinku Tatarku ktorá tiež patrí ku mojej ceste energiami Shamballa."Zem je miestom rozhodnutí! Len ten, kto zvládol pozemskú úroveň a
kto sa rozhodol pre pravdu a lásku, môže vystúpiť k BOHU."

Cena zasvätenia do Shambala 1024 I. stupeň je 35 euro...
Zasvätenie do II. stupňa je 40 eur
Blyžšie info tel. č. 0902 300 087
teším sa na Vás Marcella