Masáže, aplikácia ušné sviečky, kineziotaping Zväčšiť

Masáže, aplikácia ušné sviečky, kineziotaping

Nový produkt

Cena masáž sija 12 euro... celotelová, hodinová 48 euro....

Viac detailov

50 položky

10,80 €

Detaily

Masáž nie je len príjemná relaxačná záležitosť. Jej liečebné účinky sa spomínajú už v papyrusoch zo starého Egypta z obdobia spred 5000 rokov pred naším letopočtom.

Masáž dokáže priaznivo ovplyvniť fyzický aj psychický stav človeka, pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, zraneniach alebo strese.

Popularita masáží sa v Európe rozvinula v dvadsiatom storočí. V súčasnosti existuje veľa rôznych spôsobov masáže. Spoločnú majú jednu vec: všetky prospievajú svalovému systému. A to tak, že uvoľňujú napäté svaly. Ochabnuté svaly, naopak, tonizujú. Majú však aj ďalšie účinky, pretože podporujú krvný a lymfatický obeh a pomáhajú tak aj pri rôznych iných ochoreniach.

Masáže pozitívne pôsobia aj pri liečení a doliečovaní chorôb, pri prevencii chorôb, pôsobia proti únave a celkovo posilňujú zdravie. Účinok masáže je závislý od druhu masáže a od použitých masérskych hmatov. Každý z nich má svoje osobité vlastnosti. Tie ovplyvňujú organizmus ako celok alebo len jeho jednotlivé časti. Niektoré druhy masáže však prinášajú so sebou miernu bolesť, ktorá sa zvykne dostaviť druhý až tretí deň po masáži. Nezľaknite sa jej, je prirodzená, pretože sa pracovalo so svalstvom.

Masáž pre každého
Masáže môže absolvovať takmer každý človek. Uvoľní po ťažkom dni v práci, vo veľkom množstve si ju dopriavajú profesionálni aj amatérski športovci. Pomáha ľuďom, ktorí potrebujú prekrviť a uvoľniť svaly, aj kožu, prípadne odstrániť svalové napätie. Znižuje a do určitej miery odstraňuje bolesti a svalové kŕče. Dobre vplýva na psychiku, preto je vhodné ísť na masáž pri strese. Aj masáž má niekoľko pravidiel. Pri masáži pite dostatok tekutín, najlepšie sú nesladené neperlivé stolové vody. V deň masáže nepite alkohol.

Na aké choroby pomáha zdravotná masáž:

Choroby nervovej sústavy: poruchy hybnosti, bolestivé ochorenia chrbtice, priečne obrny, obrny s príznakom ochabnutosti alebo kŕčového napätia svalov, poruchy pocitového vnímania, ochrnutia.
Choroby pohybovo podporného systému : zápalové degeneratívne a reumatické choroby, chyby držania tela a deformácie chrbtice. Pooperačné a poúrazové stavy, natrhnutie šliach a kĺbových puzdier.
Choroby dýchacích ciest, pokles orgánov brušnej dutiny, zápcha pri ochabnutosti, tučnote, cukrovke.

Aplikácia úšných sviečok: Ušné sviečky sú určené na čistenie zvukovodu, vyrovnanie tlaku v ušiach a hlave, pri migrénach, svrbení alebo hučaní v ušiach.

Cenník: Klasická masáž chrbát / 30 minút/ 15 euro

            Celotelová / 60 minút/ 30 euro

            kineziotaping 12 euro už s páskou

            Aplikácia ušné sviečky 5 euro cena komplet procedúry