Soľná lampa elektrická Zväčšiť

Soľná lampa elektrická

Nový produkt

Elektrická soľná lampa. Krajina pôvodu - Pakistan-Himaláje. Dodávame s elektrickým káblom a žiarovkou.
Hmotnosť cca 2681 g. Rozmery sú cca: výška 19 cm a šírka 11 cm (plus výška dreveného podstavca je cca 2 cm).

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

13,50 €

Detaily

Dnes sú ľudia neustále bombardovaní škodlivými pozitívnymi iónmi, či si to uvedomujú, alebo nie. Tieto pozitívne ióny sú generované rôznymi faktormi vrátane podzemných zdrojov, sieťami elektrických rozvodov, lámp a obrovským nárastom elektrických spotrebičov a elektrických žiaričov / počítač, WI-FI, mobilná sieť /. Škodlivé vlny, ktoré tieto siete vytvárajú, môžu zmeniť naše zdravie a narušiť našu duševnú dynamiku, aj keď si to možno neuvedomujeme. Soľné lampy ponúkajú praktické a jednoduché riešenie týchto problémov.

Liečivé benefity soľnej lampy.

Jedným z dôvodov k nákupu himalájskej soľnej lampy je očistenie vnútorného vzduchu. Himalájska prírodná kryštálová soľná lampa funguje ako čistička vzduchu. Keď svieti, lampa vyžaruje negatívne ióny, ktoré bojujú proti kladne nabitým časticiam vo vzduchu, ktoré spôsobujú, že takýto vzduch cítite ako suchý a ťažký. Keď soľná lampa svieti, osvetlený soľný kryštál odstraňuje prirodzene zo vzduchu  alergény ako je dym, čiastočky prachu, peľ a iné látky znečisťujúce ovzdušie. Rovnako akoby zriedila pachy, aby sa dýchalo ľahšie. Najmä ľudia s astmou by mali považovať za užitočné, na znižovanie ich príznakov, využiť účinky soľnej lampy. Soľná lampa môže svietiť a očisťovať priestor tak dlho ako potrebujete využiť jej očistný účinok. Výhodou je aj ich cenová dostupnosť v porovnaní so strojmi, ktoré si môžete kúpiť s rovnakým účinkom. Skvelé sú aj pre ich mäkkú žiarivosť a môžete ich mať v svojom byte aj viac. Môžete ich využiť v spálni pre ľahký spánok a sú perfektné aj ako nočné svetlo pre použitie v kuchyni alebo kúpeľni. Rovnako sú dobrou voľbou aj do detskej izby, kde jednak vylepšia vzduch a zároveň dodajú jemné svetlo, aby sa vaše detičky nebáli.

Ako to funguje?

Vzduch, ktorý dýchame každý deň, je naplnený negatívnymi a pozitívnymi iónmi a aby sa udržalo zdravé životné prostredie, tieto negatívne a pozitívne ióny musia zostať v rovnováhe.

Bohužiaľ, veľa vymožeností moderného života, ako sú naše elektronické zariadenia a vykurovacie a chladiace systémy, produkujú množstvo pozitívnych iónov, ktoré uvoľňujú do vzduchu, ktorý dýchame, a spôsobujú úplne nevyvážený pomer iónov v ovzduší. To môže prispieť k rozvoju alergií, astmy, stresu, nespavosti a iných porúch spánku, bolesti hlavy a migrény a mnohých ďalších zdravotných problémov u mnohých jednotlivcov.

Negatívne ióny a himalájske soľné lampy

Mali ste niekedy nutkanie zhlboka sa nadýchať po búrke pri prechádzke v prírode, po pláži alebo pri prechádzke pri vodopáde? Dôvodom môže byť to, že vzduch je nabitý negatívnymi iónmi a vaše telo ich chce získať čo najviac. Vzdušné nečistoty ako špina, prach, znečisťujúce látky, peľ a iné alergény majú pozitívny náboj. To im umožňuje vznášať sa vo vzduchu, kde sa ľahko dýchajú. Záporné ióny, uvoľňované himalájskymi soľnými lampami, sa viažu na pozitívne nabité časti a znižujú ich neškodnosť tým, že ich „nesú“ k podlahe.

Čo je to negatívny ion?

V podstate negatívny ión je molekula kyslíka, ktorá získala elektrón. Oxid uhličitý je kladne nabitý ión, čo znamená, že stratil elektrón. Pozitívne i negatívne ióny existujú vo vzduchu, ktorý dýchame. Vieme, že negatívne vždy priťahuje pozitívne. Záporné ióny priťahujú pozitívne ióny, viažu sa na pozitívne elektróny a robia ich neutrálne.

Rovnako ako čistý včelí vosk aj soľné himalájske lampy majú schopnosť uvoľňovať negatívne ióny do ovzdušia. Soľ priťahuje vlhkosť zo vzduchu a rýchlo sa odparuje od tepla lampy. Tento jednoduchý proces vytvára negatívne ióny.