Náramok light smaragd + chryzokol + amazonit + jadeit

Nový produkt

Náramok je vyrobený na štandard 18 cm.

Viac detailov

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

8,00 €

Detaily

Smaragd á vysokú a výraznú vibráciu. Zlepšuje fungovanie srdca na všetkých koľajach – v oblasti lásky i milosrdnosti voči iným. Jeho jasný zelený lúč lieči traumu z prechodu z jednej spirituálnej roviny na inú. Zvyšuje psychické schopnosti a pomáha jedincovi nadobudnúť duševnú, citovú i fyzickú rovnováhu.Podporuje spirituálny rast, zmysel pre harmóniu, krásu, spravodlivosť a jasnovidectvo. Utvrdzuje pozitívny prístup k životu. Podporuje priateľstvo, lásku a súzvuk medzi partnermi. Posilňuje lojalitu. Pomáha nám zostať duševne mladými. Pôsobí proti arogancii a výbuchom zlých nálad.

Jadeit je symbolom čistoty a vyrovnanosti. V orientálnych zemiach je vnímaný ako zosobnenie múdrosti získané počas rozjímania. Jadeit je spojený so srdečnou čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o rodinu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý udržuje svojho nositeľa mimo nebezpečenstva a vnáša do jeho života harmóniu. Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo.

Amazonit má obdivuhodnú filtračnú schopnosť.Jedná sa o mimoriadne ukľudňujúci kameň. Pôsobí utišujúco na mozog i nervový systém a dokáže prepojiť fyzické telo s éterickým. Napomáha zachovaniu priaznivého zdravotného stavu. Udržuje v rovnováhe mužskú a ženskú energiu i jednotlivé roviny osobnosti.

Chryzokol má ukľudňujúci a očistný vplyv. Dodáva novú energiu čakrám a napomáha osobnému spojeniu s vyšším božským svetom. Z čakry solar plexu odstraňuje chryzokol negatívne emócie (napríklad pocit viny) a mení deštruktívne citové naprogramovanie osobnosti v pravý opak.Na duševnej úrovni posilňuje chryzokol vnútorný pokoj a vyrovnanosť. Prejavuje sa tiež prospešne rastúcou sebadôverou a vnímavosťou.