Selenit lampa

Nový produkt

Váha:1609g

Rozmery: 25cm x 7,5cm

Viac detailov

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

60,00 €

Detaily

Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje naše schopnosti, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu. Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov zbavuje strachu. Selenit má veľmi jemné vibrácie. Je to polodrahokam, ktorý pochádza už z dávnoveku a je to jeden z najsilnejších kryštálov. Dá sa využiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne aj na nastolenie pokoja v priestore, kam nechceme aby zasahovali vonkajšie vplyvy. Môžeme ho umiestniť do všetkých kútov v dome. Selenit vytvorí pokojnú a mierumilovnú atmosféru. Nesie v sebe informáciu, čo sa kedy na svete udialo. Dokáže dosiahnuť aj do minulých životov. Selenit prináša porozumenie dejom, ktoré sa odohrávajú v podvedomí. Dokáže rozptýliť a stabilizovať nevyspytateľné pocity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti Selenitu sa prejavujú na energetickej úrovni.
Liečebné účinky: lieči a narovnáva chrbticu a zvyšuje jej ohybnosť. Ochraňuje pred epileptickými záchvatmi. Neutralizuje pôsobenie ortuti v zubnom amalgáne a vyrovnáva pôsobenie "voľných radikálov". Je to výborný kameň pre kojenie a výživu dieťaťa.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre posilnenie aspektu hojnosti, pre finančnú stabilitu doporučujeme umiestniť v Juhovýchodnom sektore.
- pre posilnenie postavenia muža v rodine alebo firme, pre kariérny rast doporučujeme umiestniť do sektoru Severozápad.
- pre lepšiu koncentráciu pri učení, pre jasnejšie myslenie doporučujeme umiestniť v sektore Vedomosti a Vzdelania - Severovýchodne.
- pre posilnenie energetického centra bytu, domu alebo miestnosti doporučujeme umiestniť v strede (buď v energetickome centre objektu alebo v strede miestnosti).